ZDK

ПРО НАС

Фірма «ЗДК» — одне з провідних підприємств будівельної галузі Івано-Франківська. Основним напрямком діяльності фірми є будівництво житлової та комерційної нерухомості з використанням дерев'яно-каркасної технології.

Пропонуємо Вам переконатись в перевагах дерев'яно-каркасного будівництва і створити для себе та сім’ї найкращі умови для життя та відпочинку. Довірте будівництво вашого будинку технології, якій довіряють біля 80% жителів Канади та США.

Каркасні будинки на сьогоднішній день вважаються оптимальним співвідношенням ціни і якості в будівництні житлових індивідуальних котеджів.

Високі експлуатаційні показники і найважливіше швидкість зведення при високій якості готових будинків (при дотриманні всіх технологій будівництва) сприяють росту популярності каркасного домобудівництва на всій території України. 

 

ЗАВОД ДЕРЕВ’ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Восени 2011 року будівельноа компанія «ЗДК» запустила перший в західній Україні сучасний завод дерев’яного каркасного домобудівництва. За сприянням іноземних партнерів було проведено відповідну фахову підготовку та навчання персоналу.

Територія заводу займає близько одного гектара, на якому розміщені сучасна виробнича лінія, офісно-виробничі та складські приміщення. Завод розміщений в Івано-Франківській обл. с. Хриплен.

Завод дерев'яно-каркасного домобудівництва будівельної компанії «ЗДК» – це насамперед:
– сучасна технологія та повна автоматизація виробництва;
– європейське устаткування;
– високопрофесійна кадрова політика;
– жорсткий контроль виробничого циклу;
– раціоналізація робіт, що виконуються;
– високий рівень відповідальності вповноважених осіб (починаючи з бригадира, закінчуючи дирекцією заводу);
– своєчасне виконання поставлених завдань.