ZDK

КОНСТРУКТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ

Фундамент – може виконуватися як монолітним, так і стовбчатим способом. Каркасні будинки легкі. Вони в 5-6 разів легші, ніж із цегли, їм не потрібний масивний фундамент, що в значній мірі скорочує їх вартість і терміни будівництва. Каркас стін, балки, перекриття й кроквяні ферми виготовляються в заводських умовах, що гарантує облік всіх навантажувальних характеристик (вітрові, снігові, сейсмічні) і точність виготовлення всіх елементів.

Стіни – є основою будинку, звичайно ж, існує дерев’яний каркас з обрізного бруса й горизонтальних обв'язок.

Із зовнішнього боку каркас стін обшивається ОЗВ. По об шивці кріпиться вітрозахисна плівка, яка захищає конструк цію від вітру і вологи із зовнішнього боку й одночасно про пускає пари вологи зі середини.

З внутрішнього боку в каркас укладаються плити утеплювача і герметично закриваються пароізоляційними плівками, що виключає попадання вологи в стіни з приміщення. По плівці набивається обрешітка і можливі різні варіанти обшивки (гіпсокартон, магнезитова плита).

Дах – кроквяні ферми, які є дерев'яними деталями, сполучені металевими пластинами. Також можливі різні варіанти обшивки дахів:
– натуральна гнучка черепиця;
– металочерепиця;
– ондулін;
– оцинкований лист.

Система перекриттів
Основними компонентами міжповерхових перекриттів є гратчасті балки перекриття: тип – ферма з паралельними поясами.

Металеві кріплення
Будучи частиною несучих стін, об'єднують дерев'яні конструктивні елементи в єдину структуру, надійно стримують вітрові і сейсмічні навантаження.

Зовнішнє облицювання
Для обробки застосовуються різні будівельні матеріали: фасадні термопанелі, сайдинг, облицювальна цегла, пофарбування, фасадна штукатурка й плитка, що імітує кладку з природного каменю, фальш-брус та інші.