ZDK

Каркасний будинок

Каркасний будинок

Каркасний будинок - альтернатива однокімнатній квартирі...

Основним профілем діяльності компанії «ЗДК» є будівництво дерев’яно-каркасних споруд за канадською технологією. Ми пропонуємо виготовлення всіх комплектуючих дерев'яного каркасу та їх встановлення з дотриманням оригінальної технології. 

Навіси

Навіси

Навіси для автомобілів у приватного будинки - це не розкіш

Навіси для автомобілів у приватного будинки- це не розкіш. Автонавіс набагато дешевше і швидше побудувати на своїй ділянці, в порівнянні з будівництвом капітального гаража. Якщо у Вас є такий гараж, то наявність автомобільного навісу все одно не завадить. Автонавіс обов'язково стане в нагоді для стоянки автомобілів Ваших гостей.

Альтанки

Альтанки

Одним з найпрекрасніших місць для відпочинку біля свого будинку, як влітку, так і взимку є альтанка

Одним з найпрекрасніших місць для відпочинку біля свого будинку, як влітку, так і взимку є альтанка, яка надасть садибі незвичайний і привабливий зовнішній вигляд. Альтанки можна встановлювати в саду перед будинком, по будівлі або як її продовження, все залежить від вашого смаку і бажання.

Дитячі ігрові площадки

Дитячі ігрові площадки

Діти - наше майбутнє

Ми виробляємо обладнання для дитячих ігрових та спортивних майданчиків, а також пропонуємо асортимент вуличного ігрового обладнання для активного відпочинку та фізичної активності дітей. Дитячі розважальні комплекси та дитячі ігрові майданчики, включають всі види ігрових і розвиваючих елементів.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Західна дерево-каркасна корпорація

Subcategories

  • Demo category

    Demo category

  • Feature house

    Velit risus parturient malesuada neque molestie Vivamus adipiscing Suspendisse vitae leo. Tempus sapien volutpat congue malesuada Curabitur libero ut eu pede eu. Nulla Vestibulum dictum Phasellus eu wisi Nunc libero Curabitur ligula non. Dui a massa lorem in Nam.

  • Slider