ZDK

Каркасний будинок

Каркасний будинок

Каркасний будинок - альтернатива однокімнатній квартирі...

Основним профілем діяльності компанії «ЗДК» є будівництво дерев’яно-каркасних споруд за канадською технологією. Ми пропонуємо виготовлення всіх комплектуючих дерев'яного каркасу та їх встановлення з дотриманням оригінальної технології. 

Навіси

Навіси

Навіси для автомобілів у приватного будинки - це не розкіш

Навіси для автомобілів у приватного будинки- це не розкіш. Автонавіс набагато дешевше і швидше побудувати на своїй ділянці, в порівнянні з будівництвом капітального гаража. Якщо у Вас є такий гараж, то наявність автомобільного навісу все одно не завадить. Автонавіс обов'язково стане в нагоді для стоянки автомобілів Ваших гостей.

Альтанки

Альтанки

Одним з найпрекрасніших місць для відпочинку біля свого будинку, як влітку, так і взимку є альтанка

Одним з найпрекрасніших місць для відпочинку біля свого будинку, як влітку, так і взимку є альтанка, яка надасть садибі незвичайний і привабливий зовнішній вигляд. Альтанки можна встановлювати в саду перед будинком, по будівлі або як її продовження, все залежить від вашого смаку і бажання.

Дитячі ігрові площадки

Дитячі ігрові площадки

Діти - наше майбутнє

Ми виробляємо обладнання для дитячих ігрових та спортивних майданчиків, а також пропонуємо асортимент вуличного ігрового обладнання для активного відпочинку та фізичної активності дітей. Дитячі розважальні комплекси та дитячі ігрові майданчики, включають всі види ігрових і розвиваючих елементів.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Західна дерево-каркасна корпорація

Zdk

 

.

How Much to Put Down

Sample image

Maecenas quis interdum Vestibulum consequat Nam iaculis lacinia elit Aliquam vitae. Lorem vel Nullam libero mus Vivamus lacinia adipiscing sed senectus Nulla. Et vel neque adipiscing lobortis eget Vestibulum commodo nibh pharetra Sed. Phasellus Ut lacus quis volutpat facilisi augue eu Nulla ut habitasse. Dictum et sed lacus tempus ut pellentesque volutpat lobortis neque turpis. At feugiat libero gravida at venenatis Nulla.

Read more...

Ферми Даху

 

Ферми Даху